×

Kurumsal

Derebey lojistik ekibi olarak bizler; TR'da taşımacılık mesleğimizi , 1960'lı yılardan günümüze kadar süren bir şekilde, dedelerimizden aldığımız emaneti, yeni nesillerimize alaylılığımızı ve mektepliliğimizi aktararak yapıyoruz.

Ekibimiz 50 yılı aşkın süredir Avrupa'ya, Rusya'ya , Orta Asya ülkelerine ve Türki Cumhuriyetlere yapılan ticaretlere taşımacılık, lojistik destek en önemlisi emanetçi olarak hizmet etmiştir. Değeriniz değerimizdir.

Vizyonumuz: Derebey Lojistik olarak biz, nereye gittiğimizi ve oraya nasıl gideceğimizi açıkça belirten bir hedef odaklı vizyona sahibiz.

Avrupa - ortadoğu Bölgesinde lider lojistik çözümlerinin bir bütünleyicisi alarak, taşımacılık ve lojistik çözümlerinde küresel bir pazar lideri konumumuzu daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Bu vizyona ulaşmak için hedeflerimiz çerçevesinde sürekli olarak yeni imkanlar arıyor, kendimizi geliştiriyor ve edinilmiş deneyimlerden yararlanıyoruz. Bu nedenle, vizyonumuzun önemli bir kısmını, hizmet sunduğumuz işletmelerde, en iyi çalışanlar listesinde başı çekmek şeklinde oluşturmaktadır.
Misyonumuz; yapabilirliklerimizin etkin olduğu coğrafyada, lojistik çözüm ortağı olduğumuz firmaların ihtiyaçlarını karşılamak ve akabinde yenilikçi yaklaşımlarını uygulamak, en az zamanda en fazla faydayı oluşturmaktır.

Kalite politikamız; ürettiğiniz değerinize bir hizmet sağlayıcısı olarak “ just in time – tam zamanında “ yaklaşımını hayata geçirmek, müşterilerimizin müşterileri ile kalıcı ticaretlerine katkı sağlamak en büyük kalite yaklaşımımızdır. Düzenli olarak takip ettiğimizi veya üyesi olduğumuz sektör sivil toplum kuruluşları, devlet kurumları, üniversitelerin ilgili bölüm başkanlıkları yayınları, uluslar arası hareketlilikleri bildiren kurumlar, AB’nin karayolu hareketlilik platformu gibi birçok kurumu takip ederiz. İşimizin, dolayısıyla malınızın hareketliliğini ilgilendiren konularda, müşterimize bilgilendirmede bulunur, yapılması gereken uyumlaştırma/geliştirme söz konusu ise hemen sağlarız.